Salonik prasowy, w którym znajdziesz wszystko

Wydawałoby się, że w związku z rosnącą popularnością  Internetu papierowe wydania książek i czasopism przejdą do historii. Rosnąca popularność wszelkiego rodzaju e-booków i internetowych wydań gazet i czasopism nie zlikwidował tej tradycyjnej formy przekazu w formie wydań papierowych. W pewnym sensie ją ograniczył.  Jest jednak wielu czytelników, którzy cenią sobie tradycyjne wydania książek i ulubionych czasopism.  Wskazuje na to ilość księgarń i salonów prasowych. Są one zlokalizowana w każdym mieście i można pokusić się o stwierdzenie, że nawet ich przybywa.

Jednym z takich miejsc jest salonik prasowy Ruch S.A. w samym centrum  Gdyni przy ul. Starowiejskiej 28/35  vis-à-vis  Domu Antoniego  Abrahama przy skrzyżowaniu z ul Mściwoja. Punkt ten istnieje tam od wielu lat, jednak ostatnio przez jakiś czas był nieczynny. Ale od kwietnia znowu działa.

Można tu przyjść, zapoznać się z bogatą ofertą nie tylko prasową, ale i wszystkim co człowiek chce w danej chwili mieć pod ręką. Można skorzystać z bogatej oferty usług. W salonie można nadać i odebrać  paczkę (paczka w Ruchu), opłacić rachunki (zapłacisz za prąd, telefon, gaz, kablówkę i inne usługi), kupić i zarejestrować starter, doładować telefon, kupić doładowania energetyczne, skorzystać z usługi Money Gram (przesyłanie pieniędzy) czy też Paysafecard (zakup karty do prostych i bezpiecznych płatności w Internecie).

W codziennej ofercie są napoje zimne wysokiej jakości, a także gumy, batony, wafle i inne słodkości. A najważniejsze, że w każdym tygodniu klient może liczyć na jakieś promocje:

https://ruch.com.pl/promocje-i-nowosci/?promo=tylko-w-ruchu
https://ruch.com.pl/promocje-i-nowosci/?promo=promocyjne-hity
https://ruch.com.pl/promocje-i-nowosci/?promo=ksiazka-w-ruchu

Najważniejsza jest jednak jakość obsługi. Obsługa jest miła, sprzedawca zawsze doradzi i porozmawia z każdym o wszystkim.

Jak przystało na salonik prasowy prym wiedzie tu bogata oferta czasopism, codziennych, tygodniowych miesięczników i kwartalników. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Punkt dysponuje najbogatszą chyba w okolicy ofertą gazetek i zabawek dla dzieci. Jest tego cale mnóstwo dla dzieci w każdym wieku, dla dziewczynek i chłopców. Szczególnie w okresie Dnia Dziecka warto odwiedzić to miejsce.

W tym tygodniu umieścimy na stronie potężny wykaz tej dziecięcej literatury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *