Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Kontakt

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Prosimy o przesyłanie wszelkich uwag i sugestii na poniższy adres.

Najnowsza informacja!

Nasz prywatny portal istnieje już od kilku lat. W ostatnim czasie za sprawą bieżącej solidnej pracy twórców znacznie wzrosła jego liczba odwiedzin. Dzięki temu dociera do coraz większej ilości internautów. A ponieważ będzie nadal rozbudowywany, możemy liczyć na więcej.

Z uwagi powyższe odwiedzający mogą w prosty i szybki sposób znaleźć osobę, firmę, organizację, która ich zainteresuje.

Portal Kaszuby jest serwisem regionalnym, który ma na celu dotarcie do mieszkańców regionu Pomorza . W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Państwa do dołączenia do nas. Z uwagi że nasz Katalog Firm jest na tej stronie nowością, chcemy rozbudować bazę kontaktów i dlatego też dla pierwszych osób które chcą do nas przystąpić zamieszczenie danych działalności jest BEZPŁATNE !!! Wystarczy że prześlą nam Państwo nazwę i logo firmy, dane kontaktowe wraz z mailem, adres strony www, 3 zdjęcia, godziny otwarcia, krótki opis oraz kategorię w której ma być zamieszczona działalność . W oparciu o otrzymywane kontakty, będą u nas powstawały kategorie z czego powstanie baza danych, do których każdy odwiedzający nasz portal będzie miał dostęp.

Zapraszamy!

http://portal-kaszuby.2ap.pl/

 

on 29 sierpień 2016
Odsłony: 1406

Formularz logowania

Do góry